PT035TN23 V.3

| panel model | PT035TN23 V.3 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| PT035TN23 V.3 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 70.08×52.56 mm |
| Powierzchnia | Hard coating |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 9/16 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/50/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CHIMEI INNOLUX PT035TN23 V.3.
CHIMEI INNOLUX PT035TN23 V.3 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CHIMEI INNOLUX PT035TN23 V.3 pdf lub szczegółowej specyfikacji CHIMEI INNOLUX PT035TN23 V.3 lub innych wyświetlaczy LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CHIMEI INNOLUX Dystrybutor PT035TN23 V.3 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX PT035TN23 V.3 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CHIMEI INNOLUX PT035TN23 V.3 pdf lub szczegółowej specyfikacji CHIMEI INNOLUX PT035TN23 V.3 lub innych wyświetlaczy LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CHIMEI INNOLUX Dystrybutor PT035TN23 V.3 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "PT035TN23 V.3"
- CHIMEI INNOLUX PT035TN23 V.3
- Arkusz danych PT035TN23 V.3
- Obraz PT035TN23 V.3
- Cena PT035TN23 V.3
- Dystrybutor PT035TN23 V.3
